Meie
iseloomustus

Meie olemegi nahahooldus

NIVEA Polska Sp. Z o.o. Grupa Beiersdorf asub Poznanis ja pakub tööd umbes 250-le töötajale. Kaubamärkide Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 ja Hansaplast abil keskendume täpselt oma tarbijate vajadustele.

Beiersdorf NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf on üks Hamburgis Saksamaal asuva kosmeetikatoodete ettevõtte Beiersdorf AG enam kui 150 rahvusvahelisest tütarettevõttest. Juba üle 130 aasta oleme pühendunud oma tarbijate individuaalsete vajaduste rahuldamisele ja meid peetakse kaasaegsete nahahooldustoodete loojaks. Meie rahvusvahelise edu aluseks on meie kogemused teadustöö ja tootearenduse alal, uuenduslikud tooted ning tunnustatud brändid. Beiersdorfi NIVEA on nahahooldustoodete brändide seas maailmas esikohal*. Teised edukas nimed ettevõtte edukas brändide portfellis on näiteks Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 ja Hansaplast. Tütarettevõte tesa SE on maailma üks juhtivaid isekleepuvate toodete valmistajaid ning tööstusele, käsitööettevõtetele ja tarbijatele süsteemsete lahenduste pakkujaid.

*Allikas: Euromonitor International Limited; NIVEA by umbrella brand name in the categories Body Care, Face Care and Hand Care; in retail value terms, 2021.

Beiersdorfist
 • Ettevõtte põhimõtted

  Beiersdorfi peetakse kaasaegse nahahoolduse alusepanijaks
  Iga töötaja aitab kaasa ettevõtte edule ja jätkuvale arengule
  Tootearenduses keskendume piirkondlikele eripäradele ja tarbijate vajadustele
  NIVEA kaubamärk on olnud turul edukas üle 100 aasta
  Meie edu aluseks on uuenduslikud tooted ja tugevad kaubamärgid