Küpsiste seaded

Tehnilised küpsised

Tehnilised küpsised tagavad turvalisuse ja funktsioonid, milleta sa ei saa meie veebisaiti ettenähtud kujul kasutada. Neid küpsiseid kasutame ainult meie, mis tähendab, et need on autori küpsised. Meie veebisaidil pole rangelt vajalike küpsiste kasutamiseks sinu nõusolekut vaja. Seetõttu ei saa rangelt vajalikke tehnilisi küpsiseid ka eraldi lubada või keelata.

Lisateavet vaata meie privaatsuspoliitika küpsiste (tüüp a) osast

Jõudlus- ja funktsionaalsusküpsised

Funktsionaalsusküpsised

Funktsionaalsusküpsised võimaldavad meie veebisaidil salvestada juba edastatud andmeid ning pakkuda sulle nende põhjal paremaid ja personaalsemaid funktsioone. Samuti võimaldavad need kasutada muid valikulisi veebisaidi funktsioone, mida soovime sulle pakkuda.Sinu nõusolekut nende küpsiste kasutamiseks ei ole vaja. Siiski on sul võimalus need inaktiveerida.

Pane tähele, et funktsionaalsusküpsiste keelamine võib kaasa tuua meie veebisaidi funktsionaalsuse piirangud.

Jõudlusküpsised

Jõudlusküpsised koguvad teavet veebisaidi kasutamise kohta. Kasutame neid, et paremini mõista, kuidas meie veebisaite kasutatakse, et saaksime neid täiustada ja tagada nende meeldivuse, sisu ning funktsionaalsuse. Sinu nõusolekut nende küpsiste kasutamiseks ei ole vaja. Siiski on sul võimalus need inaktiveerida.

Lisateavet vaata meie privaatsuspoliitika küpsiste (tüüp b) osast

Nõusolekupõhised küpsised (turundus)

Nõusolekupõhiste küpsiste määramine ja kasutamine toimub ainult sinu eelneva selgesõnalise nõusoleku korral. Seejärel kasutatakse küpsiseid saitidevaheliste tööriistade jaoks. Need võimaldavad näiteks isikupärastatud veebireklaame ning laiendatud analüüsi  ja hindamisvõimalusi sihtrühma ja kasutaja käitumise osas. Ülevaate partneritest ja tööriistadest, mida sel eesmärgil kasutame, leiad siit.

Meie veebisaitidel kasutatavate küpsiste kohta leiad lisateavet meie küpsiste poliitikast.